Diğer Döviz Ürünleri

SPOT USD VE EURO ALIM SATIM

Sermaye piyasası işlemlerinizde kullanacağınız USD ve EURO alım satım işlemlerinizi E-Şube'den hafta içi 23:00-02:00 arasında ve Cuma günü saat 23:00 sonrasında Pazartesi günü saat 02:00'a kadar işlem yapılmamaktadır. Paranız kadar alır, paranız kadar satarsınız.


VARANTLAR

BİST VİOP’ta Dolar/TL, Euro/TL, Dolar/Euro, bazlı varantlar mevcut olup; Osmanlı Yatırım, e-Şube ve mobil uygulama olmak üzere Osmanlı Yatırım'ın geliştirdiği 3 ayrı web işlem platformlarında varantlar için özel emir menüleri bulunmaktadır.


İlgili varant kodunu tüm işlem platformlarında kolay bir şekilde bulup, emir göndererek takip edebilirsiniz. Aktif Trader’da fiyat ağacı üzerinde tüm kullanım fiyatlarındaki alıcıları ve satıcıları aynı anda görüp, işlem kararı verebilirsiniz. Varant kontratlarındaki sürekli değişim nedeni ile yatırımcıların tüm varantların fiyatlarını görmesi, kodları kolay bulması ve işlem yapması için tüm işlem platformlarında özel ekranlar tanımlanmıştır.


Varantlar

BİST VİOP İLE USD TL VADELİ VE OPSİYONLAR

Yaklaşık 1:20 civarında kaldıraç oranlarıyla TL teminat ile VİOP piyasasında USD üzerine vadeli ve opsiyon işlemleri yapabilirsiniz.


Vadeli piyasada ileri vadeli USD alır ya da satarsınız. Borsada fiyatları takip ederek dilediğiniz zaman ters işlemle kar realizasyonu yapabilirsiniz. Opsiyon piyasasında USD TL kuru üzerine beklentilerinize paralel opsiyon satarak prim elde ederek prim kadar ek getiri elde edebilir, ya da prim ödeyerek daha ucuza alma hakkı satın alabilirsiniz.

FX Platformu Erişim

Videolar

Döviz İşlemleri videolarımıza buradan erişebilirsiniz.

 

Gerçek Hesap