Forex Yatırımı Hesap Türleri

Osmanlı Yatırım’da ister 1’e 10 kaldıraçla isterseniz kaldıraçsız hesap ile risk almadan düşük spreadlerle işlem yapabilirsiniz. Kaldıraç oranları teminat miktarına göre değişkenlik gösterir. Azami kaldıraç oranları 0-50,000 USD arası maksimum 1:10; 50,000 USD üstü kaldıraçsız(1:1) olarak uygulanır. Yatırımcı isterse kaldıraç oranının uygulama içinden düşürebilir. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler kaldıraç oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Osmanlı Yatırım müşteri odaklı yaklaşımıyla portföy büyüklüğüne bakmaksızın tüm müşterilerine aynı spread oranları ile hizmet verir. Spreadleri ve fiyatları online izlemek için tıklayınız.

Kaldıraçsız

1’e 1 hesap ile kaldıraç riski taşımadan spot piyasada olduğu gibi alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir; FX piyasasının düşük spread avantajından faydalanabilirsiniz.

HESAP AÇ

1:10 Hesap

1’e 10* kaldıraç, düşük spread, slipaj koruması ve daha birçok avantajla işlem yapmak için hemen şimdi hesap açın.

HESAP AÇ

Demo hesap

Hemen bir deneme hesabı açın, sanal para ile gerçek hesap koşulları ile işlem yapın, işlem platformlarımızı inceleyin.

DEMO HESAP AÇ

*Azami kaldıraç oranıdır. Kaldıraç oranları teminat miktarına göre değişkenlik gösterir. Azami kaldıraç oranları 0-50,000 USD arası maksimum 1:10; 50,000 USD üstü kaldıraçsız(1:1) olarak uygulanır. Yatırımcı isterse kaldıraç oranının uygulama içinden düşürebilir. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler kaldıraç oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Gerçek Hesap