Forex Teminat İşlemleri - Para Yatırıp Çekme

Fx Hesabına Para Yatırma:

Osmanlı Yatırım’daki cari hesabınızdan Osmanlı FX hesabınıza, haftanın 5 günü 24 saat, e-şube, Osmanlı mobil ve Osmanlı FX mobil üzerinden teminat aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda TL var ise e-şube döviz işlemleri menüsünden USD alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başka banka/yatırım kuruluşundan Osmanlı hesabınıza, TL ve USD, haftanın 5 günü 09.00-17.30 saatleri arasında aynı gün valörlü olarak para yatırabilirsiniz.

Direkt teminat hesabınıza USD gönderimi için açıklama kısmına “OMDHesapNoTRFFX” yazmanız yeterlidir.


Fx Hesabından Para Çekme:

Osmanlı FX hesabınızdan Osmanlı Yatırım’daki cari hesabınıza haftanın 5 günü 24 saat e-şube, Osmanlı mobil ve Osmanlı FX mobil üzerinden aktarım gerçekleştirebilirsiniz.

Osmanlı FX platformunda teminat tamamlama ve pozisyon kapama uzaklığı bilgilerini sürekli takip edebilirsiniz. Poziyon kapama uzaklığınızın sıfırlanması, pozisyonları sürdürmek için gereken teminatınızın kalmadığını gösterir. Bu durumda tüm pozisyonlarınız sistem tarafından otomatik olarak kapatılır ve aktif tüm emirleriniz iptal edilir. Osmanlı FX hesabınızda teminatınızdan daha çok para kaybetmeniz söz konusu değildir.


Osmanlı Yatırım Hesap Numaraları

 

Gerçek Hesap