OsmanlıFX Avantajları, Neden OsmanlıFX?

Tek hesap tipi: Teminat tutarınıza bakılmaksızın düşük spreadlerle işlem yapma imkanı.

Kaldıraç seçimi: İster 1’e 10, isterseniz 1’e 1 kaldıraçla işlem yapabilrsiniz. Kadıraç seçimi için herhangi bir başvuruda bulunmanız gerekmiyor. Uygulama içerisinden istediğiniz kaldıraçı seçebilir ve değiştirebilirsiniz.

Direk emir iletimi: Osmanlı FX’te verdiğiniz emirler direk olarak piyasaya iletilir ve piyasa fiyatından işlem görür. Kurum size karşı pozisyon almaz.

Düşük teminat oranı: Osmanlı FX’te margin call seviyesi %50, stop out seviyesi %30’tir.

40’dan fazla ürüne yatırım imkanı: Osmanlı FX ile parite, değerli maden ve CFD’lerle, emtia ve yurtdışı endeksler üzerine işlem yapabilirsiniz.

Kolay para transferi: 5x24 teminat transferi mümkün.

Teknik destek: Teknik sorunlarınız için 5x24 saat teknik destek

Teknik analiz ve grafikler: Matriks ve Tradingview destekli grafikler ve teknik analiz araçları.

Otomatik alım satım: Matriks trading platformu üzerinden otomatik alım satım ve robot kullanımı mümkündür.

Platform çeşitliliği: İster Matriks FX uygulamamızı masaüstünüze indirerek, isterseniz mobil uygulamamızı apple ve playstoredan indirerek, isterseniz web bazlı platformumuzdan uygulama indirmeye gerek kalmadan işlem yapabilirsiniz.

Tek platformda tüm piyasalar erişim: Matriks destekli FX platformumuz ve Aktiftrader web platformumuz ile hisse, VİOP ve FX piyasalarına aynı uygulama içinden ulaşabilir ve işlem yapabilirsiniz.

Scalping serbest: Osmanlı FX’te scalping işlemleri için herhangi bir kısıtlama yoktur.

Slipaj yok: Osmanlı FX’te emir gönderirken aktif fiyattan sapmaya izin verme seçeneğini kullanarak slipajdan korunabilrsiniz.

 

Gerçek Hesap