Matriks Trader FX Desktop Uygulaması

Osmanlı FX’in kullanımınıza sunduğu Matriks Trader FX işlem platformu kullanımı kolay ve fonksiyonel bir yapı sunmaktadır. Matriks işlem platformu kullanıcılara ulaşılması ve kullanımı kolay bir ara yüz sunar. Matriks uygulaması üzerinden açılacak kullanıcı giriş ekranıyla kullanıcılar, hesap ve şifre bilgileri ile kolaylıkla FX ekranlarına ulaşabilirler.

Yazılım Özellikleri;

  • Osmanlı FX masaüstü uygulaması Türk hisse ve viop yatırımcılarının alıştığı Matriks terminal uygulaması ile entegre çalışır.
  • Tek şifre ile Osmanlı Yatırım’daki hisse ve viop hesaplarınız ile aynı anda entegre olarak aynı anda işlem yapabilirsiniz.
  • Osmanlı FX size diğer FX platformlarında alıştığınızı alım satım ve hesap izleme fonksiyonlarının üzerine diğer piyasaları da aynı anda izleme ve işlem yapma imkanı sağlar.
  • Platform üzerinden para transferlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Matriks’in grafik özelliklerini FX işlemlerinde de kullanabilir, grafik üzerinden emir iletimi ve takibi yapabilirsiniz.
  • Matriks’in otomatik alım satım imkanı sağlayan kahin özelliğini FX işlemleri içinde kullanarak teknik analiz formülünüze uygun emir iletimi gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri;

Matriks veri terminaliniz yok ve sadece FX işlemi yapacak Osmanlı Menkul müşterisiyseniz aşağıdaki linkten platformu indirebilirsiniz. Desteklenen İşletim Sistemleri Windows Xp, Windows 2000, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012


UYGULAMA İNDİR DEMO UYGULAMA İNDİR KULLANIM KLAVUZU


Sistem Gereksinimleri
Donanım Gereksinimleri: İşlemci: Pentium 4, 2GHz ve üstü
Sabit Disk Alanı: 15 GB
Internet Bağlantısı: 512kb ve üstü
Ekran Çözünürlüğü: 1024 x 768 (16 bit) ve üstü
RAM: 1 GB ve üstü.

 

Gerçek Hesap